»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Talvella on toimintaa tarjolla kattavasti eri ikäluokissa.Viime talvella aloitettu Talviritarit saa jatkoa. Talviritarit-ryhmä harjoittelee keskiviikkoihin klo 17 lukion uudessa salissa. Aloitus ke 11.10. Ryhmään mahtuu 20 pelaajaa ilmoittautumisjärjestyksessä.

Lue lisää »

Talvella tarjolla toimintaa ritari- ja prinsessaikäisille

Talvella on toimintaa tarjolla kattavasti eri ikäluokissa.Viime talvella aloitettu Talviritarit saa jatkoa. Talviritarit-ryhmä harjoittelee keskiviikkoihin klo 17 lukion uudessa salissa. Aloitus ke 11.10. Ryhmään mahtuu 20 pelaajaa ilmoittautumisjärjestyk

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
P08F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
12
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Keltainen - JJK-j 09 Oranssiketut
4-1
P08F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
12
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Sininen - JJK-j 09 Harmaaketut
4-3
P08F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
12
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JJK-j 09 Harmaaketut - Huima Keltainen
P08F-pojat (08) peli-ilta 5v5 taso 2
12
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JJK-j 09 Oranssiketut - Huima Sininen
T08F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
13
Elo
klo 15:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T08 Sininen - Huima sininen
8-0
T08F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
13
Elo
klo 15:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T08 Keltainen - Huima keltainen
10-1
T08F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
13
Elo
klo 16:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - Huima T08 Sininen
1-10
T08F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
13
Elo
klo 16:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - Huima T08 Keltainen
0-11
EdustusKolmonen
13
Elo
klo 18:30
Äänekoski, Keskuskenttä nurmi
Huima Huima - SaPa
1-5
P03C-pojat (02,03) peli-ilta 8v8
15
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Huima - Kiva
1-2
P02C-pojat piirisarja (02)
15
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä nurmi
Huima Huima - Komeetat
P03C-pojat (02,03) peli-ilta 8v8
15
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Komeetat/03 sininen - Huima Huima
0-6
P07En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 2
16
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Komeetat/Nemesis - Huima Keltainen
0-2
P07En-pojat (07) peli-ilta 8v8 taso 2
16
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Keltainen - Komeetat/08 MARS
1-1
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - HPP
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - KeuPa
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
KeuPa - Huima keltainen
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
HPP - Huima sininen
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
KeuPa - Huima keltainen
P09Fn-pojat (09) peli-ilta 5v5 taso 2
19
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
HPP - Huima sininen
T05D-tytöt piirisarja 8v8 (04)
24
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - PaRi/T06
T04D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
25
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T04/05 vihreä - Huima T04
T05D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
25
Elo
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T04/05 keltainen - Huima T05
T04D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
25
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T04 - JyPK T04/05 keltainen
T05D-tytöt (04,05) peli-ilta 8v8
25
Elo
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - JyPK T04/05 vihreä
P10G-pojat (10) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima keltainen - JyPK/T10 musta
P10G-pojat (10) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima sininen - JyPK/T10 vihreä
P10G-pojat (10) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
JyPK/T10 vihreä - Huima keltainen
P10G-pojat (10) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
JyPK/T10 musta - Huima sininen
T09F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima keltainen - TEAM LKP
T09F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima sininen - TEAM LKP/Musta
T09F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
TEAM LKP/Musta - Huima keltainen
T09F-tytöt (08,09) peli-ilta 5v5
26
Elo
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
TEAM LKP - Huima sininen
Maalivahtiharjoittelu
tekonurmi klo 17:00

Maalivahtiharjoittelua joukkueiden maalivahdeille

1
Syy
Taitoharjoittelua
Tekonurmi klo 17:00

Lisäharjoittelua pelaajille 2009 ja vanhemmat

1
Syy
Maalivahtiharjoittelua
hiihtoalue klo 17:00

Maalivahtiharjoittelua joukkueiden maalivahdeille

8
Syy
Taitoharjoittelua
Hiihtoalue klo 17:00

Lisäharjoittelua pelaajille 2009 ja vanhemmat

8
Syy
E-kurssi
Hiihtari ja tekonurmi klo 17:00

Lasten ohjauksen kurssi valmentajille ja ohjaajille.

18
Syy
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Huima Juniorijalkapallo
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat