»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Suomen Olympiakomitea Huiman juniorijalkapallo loistaa Tähtiseurana Huiman juniorijalkapallo on hyväksytty mukaan Tähtiseura-laatuohjelmaan. Tähtiseura on Olympiakomitean, lajiliittojen ja aluejärjestöjen uusi seurojen laatuohjelma, joka tukee suomalaisen

Lue lisää »

Juniorijalkapallo loistaa tähtiseurana

Suomen Olympiakomitea Huiman juniorijalkapallo loistaa Tähtiseurana Huiman juniorijalkapallo on hyväksytty mukaan Tähtiseura-laatuohjelmaan. Tähtiseura on Olympiakomitean, lajiliittojen ja aluejärjestöjen uusi seurojen laatuohjelma, joka tukee su

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
Poimintoja seuran otteluista
T05T13 Piirisarja
16
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - JyPK/T06
0-1
T03/04T15 Aluesarja Itäinen
20
Tou
klo 10:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Pallokissat - Huima
10-0
T03/04T15 Aluesarja Itäinen
20
Tou
klo 15:20
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Pallokissat/PSG - Huima
2-3
EdustusKolmonen
20
Tou
klo 18:30
Äänekoski, Keskuskenttä nurmi
Huima Huima - JJK-Villiketut
4-4
T07T11 Piirisarja
21
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T07 - JyPK/T07
0-6
P07P11 Piirisarja
21
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima - TEAM LKP/Musta
3-3
P08P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2
23
Tou
klo 17:15
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Sininen - SäyRi
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
23
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima T05 - HPP
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
23
Tou
klo 18:00
Äänekoski, keskuskenttä harjoitusnurmi
Huima T06 - KeuPa
4-2
P08P10 (-08) 8v8 peli-ilta taso 2
23
Tou
klo 18:45
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
FCV/White - Huima Sininen
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
23
Tou
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä harjoitusnurmi
KeuPa - Huima T05
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
23
Tou
klo 19:00
Äänekoski, keskuskenttä harjoitusnurmi
HPP - Huima T06
B-pojatP17 (-01) Kolmonen
23
Tou
klo 19:30
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Huima - PaRi 03
T08T10 (-08) 8v8 peli-ilta
24
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK/T08 - Huima T08
T08T10 (-08) 8v8 peli-ilta
24
Tou
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T08 - TEAM LKP
HuiPaMiehet Kuutonen
25
Tou
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima HuiPa - KaDy II
T09T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
26
Tou
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
KonnU - Huima keltainen
T10T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
26
Tou
klo 14:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
MuurY - Huima T10
T09T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
26
Tou
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - MuurY
T10T9 (-09,-10) 5v5 peli-ilta
26
Tou
klo 14:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T10 - KonnU
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
27
Tou
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima keltainen - MuurY/Blacks
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
27
Tou
klo 12:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima sininen - MuurY/Reds
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
27
Tou
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
MuurY/Reds - Huima keltainen
P09P9 (-09) 5v5 peli-ilta taso 2
27
Tou
klo 12:50
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
MuurY/Blacks - Huima sininen
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
27
Tou
klo 15:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T05 - JyPK T05/06 vihreä
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
27
Tou
klo 15:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima T06 - JyPK T04/05 vihreä
T05T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
27
Tou
klo 16:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T04/05 vihreä - Huima T05
T06T13 (-05,-06) 8v8 peli-ilta
27
Tou
klo 16:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
JyPK T05/06 vihreä - Huima T06
P06P12 Piirisarja
28
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima - ViPa
P04/05P13 Piirisarja
28
Tou
klo 18:00
Äänekoski, Keskuskenttä tekonurmi
Huima Huima - PaRi/Musta
EdustusKolmonen
30
Tou
klo 19:00
Äänekoski, Keskuskenttä nurmi
Huima Huima - KuKi
Terve Urheilija-info P02 ja P03
Hiihtari klo 19:00

Infossa tärkeää tietoa pelaajille sekä toimijoille  liikunnan merkityksestä...

24
Tou
Huima Lattiapinnoite-turnaus
Liikuntapuisto klo 9:00

Sarjat lauantaina: T09/10, T07/08, T05/06 ja P10

16
Kes
Huima Lattiapinnoite-turnaus
Liikuntapuisto klo 9:00

Sarjat sunnuntaina: P09, P08 ja P07

17
Kes
Poimintoja muilta sivustoilta
Huima Juniorijalkapallo
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat